sobota, 9 lutego 2013

KAFLE CERAMICZNE "WATERLAND"/ "WATERLAND" CERAMIC TILES

Kafle ceramiczne "Waterland" jak tafla morskiej wody.

Glina szamotowa, szkliwo.
Wymiary to około 10 cm x 10 cm x 0,6 cm.


8 komentarzy:

 1. Ojej, już mi wstyd się powtarzać. To właściwie nie jest mój ulubiony kolor, ale jednak na widok tych kafli mam tak, że od razu sobie wyobrażam ścianę, na której tworzą elementy róznicujące, wzrok przyciagające, a jednocześnie kojące. Niby nie dla mnie, a mnie porusza i uspokaja jednocześnie. To chyba musi być sztuka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Finextra dziękuję najmocniej jak potrafię za to, że zaglądasz do mnie i pozostawiasz swoje komentarze! Dziękuję za Twoje serdeczne słowa. Cieszą mnie bardzo :).

   Usuń
 2. Piekne...to zbyt malo powiedziane sa przepiekne!!!
  Klasyka wzoru plus zywa kolorystyka daja niepowtarzalny efekt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy to wiele dla nie znaczy usłyszeć, że ktoś nazywa moje kafelki pięknymi, a nawet przepięknymi:) Radość ogromna, że coś co wyszło spod moich rąk podoba się innym i chcą zostawić swój ślad w postaci komentarza. Dziękuję bardzo.

   Usuń
 3. Kolor mają obłędny, piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu ukłaniam się w podziękowaniu za komentarz. Na Ciebie też zawsze mogę liczyć :).

   Usuń
 4. Ten kolor podobno ma być modny w najbliższym czasie. I nie dlatego, że przez przypadek kupiłam sukienkę ostatnio w takim właśnie odcieniu :) Kafelki są piękne! I ten wzór na środku jak wspaniale ozdabia! Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceramiczny Kamień dziękuję bardzo, że Ty również śledzisz co słychać u mnie na blogu i masz chęci i czas, żeby zostawić swój komentarz :). A w sukience w tym kolorze na pewno będziesz wyglądała nieziemsko!

   Usuń